Вітаємо Вас на сайті торгівельної марки Saturn!

Техніка ТМ Saturn - це широкий асортимент продукції з високими технічними характеристиками за доступною ціною. Своєчасне оновлення модельного ряду, вдосконалення дизайну та контроль якості техніки Saturn дозволяють їй зайняти гідне місце на ринку серед конкурентів. Сьогодні на всю продукцію ТМ Saturn здійснюється повна гарантія на 2 роки. ТМ Saturn має стабільний попит у мільйонів покупців з Чехії, Польщі, Угорщини, Сербії, Румунії, України, Росії, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Литви та Латвії вже протягом більше 19 років. За свої високі технічні характеристики і любов покупців побутова техніка ТМ Saturn неодноразово була відзначена авторитетними нагородами та преміями, отримавши звання - «Лідер галузі», «Вища проба», «Улюблена марка».

 

Компанія має велику і добре налагоджену дилерську мережу, а також своє власне виробництво. В Україні, в місті Канів і м.Черкаси функціонує фабрика з виробництва малогабаритних пральних машин-напівавтомат, електросушарки для продуктів, тепловентиляторів та електрочайників з однією з кращих контактних груп -Strix. У 2016 році заплановано старт виробництва холодильників у м Черкаси. Загалом продукція ТМ Saturn виробляється на кращих фабриках Китаю, Тайваню та Туреччини.

 

Техніка ТМ Saturn - це широкий асортимент продукції з високими технічними характеристиками за доступною ціною. Своєчасне оновлення модельного ряду, вдосконалення дизайну та контроль якості техніки Saturn дозволяють їй зайняти гідне місце на ринку серед конкурентів. Сьогодні на всю продукцію ТМ Saturn здійснюється повна гарантія на 2 роки.

       
Генеральный директор 
Свиридов Андрій Олегович


awards1.png
Гран-При «Высшая проба» в номинации «Качество производства»
«Фаворит Олимпа 2004 - Любимая марка украинцев»
«Бренд года – 2005» 
«Лидер отрасли» 2011 
«Лидер отрасли» 2012
«Безупречная Деловая Репутация» 2012
  • Зроблено в Україні
  • Акції
  • Топ продаж
  • Анонси новин